Pirmās hipotēkas iegūšana

MājaSavas pirmās hipotēkas iegūšana noteikti ir lepns sasniegums. Mājokļa īpašums var uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti un parasti tiek uzskatīts par pozitīvu soli gan indivīdiem, gan ģimenēm. Bet, lai arī cik aizraujošs var būt šis periods, vienošanās par savas pirmās hipotēkas noteikumiem var būt ne tik viegls uzdevums.

Pirmreizējie pircēji bieži pieļauj kļūdu, novilcinot savus pētījumus līdz pat pēdējai minūtei. Viņi arī nespēj izmantot profesionālas konsultācijas un galu galā paraksta vienošanos, kas nav piemērota viņu vajadzībām. Hipotēka ir vienīgais lielākais kredīts, ko Jūs kādreiz uzņemsieties. Nekad neuztveriet šāda veida saistības viegli, jo tām var būt milzīga finansiāla ietekme uz citām Jūsu dzīves jomām.

Zemāk ir daži padomi, kā vienoties par savu pirmo hipotekāro kredītu, lai pārliecinātos, ka Jūs aizsargājat sevi un savas investīcijas.

Izdariet savu mājasdarbu

Ir pamata termini hipotekārajā nozarē, kas ir jāzina visiem māju īpašniekiem. Izlasiet definīcijas tādām lietām, kā piemēram, “fiksētās procentu likmes” un “mainīgās procentu likmes” un salīdziniet tās. Uzziniet, kāpēc viena varētu būt labāka nekā otra un esiet gatavi runāt par šīm iespējām ar savu aizdevēju. Jums arī būs jāizvēlas starp “slēgtu” un “atvērtu” hipotekāro kredītu, tādēļ uzziniet, ko nozīmē šīs definīcijas un kā tās attiecas uz Jūsu situāciju. Jo zinošāki Jūs būsiet, jo labāk Jūs varēsiet vienoties par kredīta nosacījumiem.

Pielāgojiet savu hipotēku, cik vien iespējams

Kredīts, kas izskatās labi Jūsu kaimiņam var nebūt labākais risinājums Jums. Centieties pielāgot savus hipotekārā kredīta noteikumus, cik vien iespējams, lai tie strādātu Jūsu labā. Piemēram, kredīts ar zemu procentu likmi var izskatīties pievilcīgi no ārienes, bet šie hipotēku veidi bieži ietver ļoti augstas soda naudas, ja Jūs kādreiz vēlaties to atcelt. Negaidīti dzīves notikumi tomēr notiek, kas varētu likt Jums pārtraukt savu hipotekāro kredītu pirms tā atjaunošanas dienas. Izvairieties no nosacījumiem, kas prasa bargus sodus, jo bankas neļaus Jums izkļūt no sava hipotekārā kredīta pirms laika.

Iesaistiet finanšu plānotāja palīdzību

Profesionālam finanšu ekspertam ir pieeja dažādiem aizdevējiem ārpus banku sfēras. Lai gan var šķist viegli doties tieši uz banku, kur Jūs veicat savus ikdienas darījumus, nav arī slikta ideja apskatīt, ko piedāvā citas iestādes.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.