Privātums

Šī privātuma politika attiecas uz www.lkja.lv interneta vietni. Apmeklējot un izmantojot šo interneta vietni, Jūs piekrītat šai privātuma politikai.

Jūsu privātums un drošība mums ir ārkārtīgi svarīga. Jūsu sniegtā informācija tiks uzglabāta mūsu drošajā sistēmā.

Jebkura no Jums iegūtā informācija var tikt izmantota sekojošajos veidos:

  • Lai personalizētu apmeklējumu interneta vietnē
  • Lai uzlabotu interneta vietni un tās darbību
  • Lai nosūtītu jaunumus (ar iespēju atteikties jebkurā laikā)

Jūsu sniegtā informācija, neskatoties uz to, vai tā ir publiski vai privāti pieejama, netiks pārdota, apmainīta, pārsūtīta un nodota trešajai personai nekādu iemeslu dēļ, bez Jūsu atļaujas.

Saites uz trešo personu interneta vietnēm

Mūsu interneta vietnē ir saites uz trešo personu interneta vietnēm. Šīm trešo personu interneta vietnēm ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi. Mēs neesam atbildīgi un neuzņemamies atbildību par trešo personu interneta vietnēm. Tā kā mēs nevaram kontrolēt trešo personu interneta vietņu saturu, mūsu atbildība attiecas tikai uz mūsu interneta vietni. Ja Jūs apmeklējat trešo personu interneta vietnes, Jūsu pienākums ir iepazīties ar trešo personu  lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumiem.

Sīkdatnes lietošana

Mēs varam ievākt zināmu informāciju par Jūsu izturēšanos mūsu vietnē. Šī informācija tiks izmantota lkja iekšējo pētījumu veikšanas ietvaros par lietotāju demogrāfisko sastāvu, interesēm un uzvedību, lai varētu Jums nākotnē sniegt kvalitatīvākus piedāvājumus. Šāda informācija var iekļaut vietnes, no kurām Jūs esat nokļuvis mūsu vietnē (neskatoties vai šī vietne ir mūsu vietnes daļa vai nē), Jūsu datora pārlūka informāciju un jūsu IP adresi.

Mēs izmantojam dažādus statistikas rīkus, kas izmanto sīkdatnes (cookies), lai apkopotu informāciju attiecībā uz mūsu interneta vietnes statistiskiem rādītājiem. Jebkāda apkopotā informācija nesatur identificējošus datus. Tie ir statistiski dati par mūsu interneta vietnes apmeklētājiem un par to, kā tie interneta vietni ir izmantojuši.  Sīkdatnes ir dati, kas tiek nosūtīti uz Jūsu datora, kad jūs apmeklējat interneta vietnes. Jums ir iespēja iestatīt savā pārlūkā, kas ļauj atteikties no šādām sīkdatnēm. Ņemiet vērā, ka šādā gadījumā jums, iespējams, nebūs pieejamas viena vai vairākas iespējas, ko piedāvā mūsu interneta vietne.

Jūsu pienākums

Mēs varam mainīt un pārveidot šo privātuma politiku par to iepriekš paziņojot vai nepaziņojot. Jūsu pienākums ir regulāri apmeklēt šo sadaļu. Izmaiņas stājas spēkā, tiklīdz privātuma politika ir atjaunota vai publicēta šajā interneta vietnē.

Sazinieties ar mums

Ja Jums rodas kādi jautājumi attiecībā uz privātuma politiku, Jūs varat ar mums sazināties, izmantojot sniegto informāciju.

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.