Rekonstruēs sporta kompleksu Kr. Barona ielā

Latvijas Futbola federācija (LFF) ceturtdien, 23.jūlijā, parakstīs ģenerālbūvuzņēmēja līgumu ar iepirkumu procedūras konkursa uzvarētāju “Arčers” par sporta kompleksa Kr. Barona ielā 116A rekonstrukciju, aģentūru BNS pirmdien informēja LFF.

Šim notikumam būs veltīta preses konference, kas 23. jūlijā plkst. 14 sāksies viesnīcā “Mercure Riga Centre Hotel”, Elizabetes ielā 101, Rīgā.

Preses konferencē piedalīsies LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, “Arčers” valdes priekšsēdētājs Armands Garkāns un Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) nacionālo asociāciju attīstības vadītājs Tjerī Fāvrs.

Mediju pārstāvjiem būs iespēja uzdot jautājumus par sporta kompleksa Kr. Barona ielā 116A rekonstrukcijas procesu un UEFA iesaisti šī projekta realizēšanā.

Iepriekš “Arčers” piedāvājums kā saimnieciski izdevīgākais tika atzīts LFF Iepirkumu komisijas un LFF Valdes vērtējumā.

Kā zināms, Rīgā, Ērgļu un Kr. Barona ielu apkārtnē esošajā teritorijā LFF sadarbībā ar Rīgas domi un UEFA plāno rekonstruēt sporta kompleksu ar mērķi 2017. gadā tajā atklāt Latvijas nacionālās futbola izlases un citu Latvijas izlašu spēļu, kā arī Latvijas futbola klubu un citu LFF pasākumu organizēšanas vajadzībām atbilstošu stadionu.

Rekonstrukcijai paredzēto finansējumu nodrošinās LFF, tostarp – no UEFA paredzētajiem līdzekļiem futbola infrastruktūras programmu realizēšanas uzlabošanai turpmākajiem gadiem, kas tikuši apvienoti un novirzīti konkrēti šī projekta realizēšanai.

Sporta kompleksā ietilps futbola stadions ar aptuveni 5700 skatītāju vietām un visu nepieciešamo infrastruktūru, tostarp paredzēts arī Latvijas futbola muzejs, rehabilitācijas centrs, kafejnīca, sporta laukums apkārtējām skolām, autostāvvieta, LFF birojs.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.