“Sakret” pērn investē 117 tūkstošus eiro

“Sakret” pērn investē 117 tūkstošus eiro apmetumu un grunšu ražošanas iekārtā.

Būvmateriālu ražotājs “Sakret” pērn investējis 117 tūkstošus eiro apmetumu un grunšu ražošanas iekārtā – maisītājā, aģentūrai BNS pastāstīja “Sakret Holdings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

Viņš pastāstīja, ka pērn “Sakret Plus” ražotnē uzstādīts maisītājs apmetumu un grunšu ražošanai, kā rezultātā izdevies palielināt ražošanas apjomus lietošanai gatavajiem maisījumiem.

Tostarp viņš informēja,ka 2014.gadā sākts arī darbs pie uzņēmuma vadības un resursu pārvaldības sistēmas. “Tā vispirms tika ieviesta “Sakret holdings” Latvijas uzņēmumos un šogad plānots to īstenot arī uzņēmumos Lietuvā un Igaunijā,” piebilda Vanags.

Vienlaikus Vanags sacīja, ka šobrīd notiek vēl vairāku jaunu investīciju projektu izvērtēšana, tāpēc plašāka informācija pagaidām netiks sniegta.

“Sakret” neauditētais apgrozījums pērn audzis par 17% un sasniedza 20,5 miljonus eiro, bet peļna palielinājās par 5% un bija 535 tūkstoši eiro.

“Sakret” grupas uzņēmumu īpašnieks ir Latvijas kompānija “Sakret Holdings”. Pirmais “Sakret” uzņēmums Baltijā tika izveidots Latvijā 2003.gadā, bet pirmā “Sakret” sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu rūpnīca Latvijā darbu sāka 2004.gadā. 2007.gada vasarā darbu sāka “Sakret” rūpnīca Igaunijā, bet 2008.gada vasarā – Lietuvā.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.