“Saliena” pērn strādāja ar zaudējumiem

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Saliena” pērn strādāja ar 214,6 tūkstošu eiro apgrozījumu, kas ir vairākkārt samazinājies, salīdzinot ar 2013.gadu, un 8,6 tūkstošu eiro zaudējumiem pretēji peļņai pirms gada, liecina datubāze “Lursoft” pieejamais kompānijas finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā sacīts, ka 2014.gadā “Saliena” pārdeva atlikušos septiņus zemes gabalus, kas bija reģistrēti Zemesgrāmatā. Pērnā gada beigām uzņēmuma bilancē ir divi pabeigti infrastruktūras objekti – “Biznesa parks” (tā attīstīšanā 2014.gadā ieguldīti papildu 102,5 tūkstoši eiro) un “Jaunzemes parks”. Uzņēmuma vadība turpinās meklēt un izskatīt šo objektu realizācijas iespējas.

Tāpat uzņēmuma vadība atzīmē, ka “Saliena” darbības rezultātus tieši ietekmē nekustamā īpašuma tirgus attīstība Latvijā.

Šogad “Saliena” plāno turpināt sāktos darbības virzienus, plānots pārdot infrastruktūras objektus.

2013.gadā “Saliena” strādāja ar 1,271 miljona eiro apgrozījumu un guva 3,147 miljonu eiro peļņu.

“Saliena” nodarbojas ar dzīvojamo māju un komercplatību attīstīšanu un pārvaldīšanu. Kompānija “Saliena” ir dibināta 1999.gadā. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Zviedrijas kompānija “Ostermalm Property Investment Fund AB”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.