SEB būvniecības kredīts

Par savu personīgo māju, dārzu, un stūrīti, kas būtu iekārtots pēc paša vajadzībām un gaumes reiz sapņo ikviens. SEB būvniecības kredīts ir viena no iespējams šo sapni realizēt dzīvē.

SEB bankas būvniecības kredīts ir domāts būvdarbu finansēšanai, jeb mājas celtniecībai, kurā dzīvosiet jūs vai jūsu ģimenes locekļi.

Piesakot aizdevumu, kā nodrošinājumu, jeb ķīlu jūs varat norādīt kādu no jums piederošajiem, nekustamajiem īpašumiem (tam jābūt reģistrētam zemes grāmatā), vai arī jaunbūvi, kuru vēlaties celt, komplektā ar apbūves zemes gabalu.

Piesakot SEB būvniecības kredītu, jums ir iespēja saņemt:

  • Aizdevumu līdz 80% no būvprojekta nākotnes vērtības
  • Aizdevuma atmaksas termiņu līdz 18 mēnešiem, taču pēc būves nodošanas ekspluatācijā pārformēt kredītu ar atmaksas termiņu līdz pat 40 gadiem.
  • Iespēju būvniecības laikā maksāt tikai kredīta izsniegšanas procentus.
  • Pēc būvdarbu pabeigšanas pārformēt būvniecības kredītu par Hipotekāro, vai atmaksāt visu aizdevuma summu, par to nemaksājot soda procentus.

Noformējot kredītu aizdevuma summa tiek izsniegta pa daļām visa būvniecības perioda garumā, tādā veidā, neradot draudus, ka jūs to varētu notērēt kam citam, vai izlietot neefektīvi, beigās pie mājas nemaz netiekot.

Vienmēr pastāv iespēja ņemt Hipotekāro kredītu un iegādāties jau gatavu mājokli, taču būvējot savu māju, jūs tajā ieliekta daļiņu no sevis un varat to izveidot tieši tādu, kādu to vēlaties, jo SEB būvniecības kredītu, pēc būvniecības beigām, jūs varēsiet pārformēt par Hipotekāro kredītu, tādā veidā nošaujot divus zaķus ar vienu šāvienu.

Daudzus cilvēkus baida būvniecības kredītu īsie atmaksas termiņi, taču SEB būvniecības kredītu vēlāk pārformējot par Hipotekāro kredītu, jūsu kredīta atmaksas termiņš automātiski pagarināsies līdz pat 40 gadiem un jūs savā īpašumā būsiet ieguvis savu sapņu māju, kas vēlāk varēs kļūt par jūsu dzimtas mantojumu.

Lai nodrošinātos pret visiem riskiem, kas varētu rasties kredīta atmaksas periodā, brīdī, kad kredīts tiek pārformēts, jūs to varat apdrošināt, izmantojot SEB kredītmaksājumu apdrošināšanu, tādā veidā aizņemoties atbildīgi un izbaudot dzīvošanu jaunajā mājoklī.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.