SEB hipotekārais kredīts

SEB banka ir viena no uzticamākajām un stabilākajām Latvijā. Plašajā šīs bankas pakalpojumu klāstā atrodams arī hipotekārais kredīts – kredīts, kas tiek nodrošināts ar nekustamo īpašumu. SEB banka piedāvā hipotekāro kredītu gan mājas iegādei, gan būvniecībai, gan labiekārtošanai. Šajā rakstā īsi apskatīsim SEB piedāvātā pakalpojuma specifiku.

SEB bankas hipotekārā kredīta nosacījumi

SEB piedāvā kredītu termiņā līdz 40 gadiem, kā arī ar pirmo iemaksu sākot no 15%, ar iespēju to samazināt, ja piedāvājat papildus nodrošinājumu. Tā minimālā summa ir 2800 eiro, bet kā nodrošinājums der gan esošs, gan jaunceļams nekustamais īpašums. Kredīta maksājums atšķirībā no citām bankām nedrīkst pārsniegt 50% no jūsu ģimenes ikmēneša ienākumiem – citur šis procents ir vai nu 30, vai 40. Tādējādi, nedaudz savelkot jostas, vai rēķinoties ar pieaugumu ienākumos, jūs varat pie SEB dabūt hipotekāro kredītu arī tad, ja citas bankas vilcinās to izsniegt.

Kas ir SEB hipotekārais kredīts

SEB hipotekārais kredīts ir viens no izdevīgākajiem tādā ziņā, ka tas ir 1) ar ilgāku termiņu (paņemot kredītu uz 40 gadiem tāpat varat to nomaksāt 30 gadu laikā); 2) tam nav papildus “fīču” kā citās bankās, kur kredītam piemēro papildus “vides faktoru” vai “likmes pārrēķināšanu” pēc 25 gadiem. SEB piedāvātais hipotekārais kredīts ir stabils, un, ja atnāksit ar piedāvājumu no citas bankas, jums noteikti iedos vai nu tādus pašus, vai vēl labākus nosacījumus.

SEB hipotekārā kredīta procentu likmes

Procentu likmes katra banka piemēro individuāli. Pastāv daudz faktoru, kas var ietekmēt jums piedāvāto procentu likmi. Tās pamatu veido Euribor likme un bankas uzcenojums, taču bankas piedāvātais uzcenojums ir atkarīgs no, piemēram, jūsu ģimenes ikmēneša ienākumu daudzuma, papildnodrošinājuma, kuru varat piedāvāt, kā arī jūsu kredītvēstures un dažām citām lietām. SEB piedāvā konkurētspējīgas procentu likmes ikvienam kredītņēmējam.

Vēlam jums aizņemties rūpīgi, izpētot visu tirgu un atrodot labāko piedāvājumu. Hipotekārais kredīts ir solis uz priekšu jūsu dzīvē, un tikai no jums ir atkarīgs, vai tas būs drošs, vai vārīgs. 

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.