SEB kredītmaksājumu apdrošināšana

SEB kredītmaksājumu apdrošināšana ir viens no veidiem, kā aizņemties atbildīgi, nodrošinoties pret visiem iespējamajiem riekstiem, kas varētu rasties kredīta atmaksas periodā. Kredītmaksājumu apdrošināšanu var veikt ikviens SEB bankas Hipotekārā kredīta ņēmējs, kurš atrodas vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

SEB kredītmaksājumu apdrošināšana piedāvā apdrošināt ne tikai kredīta ņēmēju, bet arī galvotāju, kas būs īpaši izdevīgi, ja kredītu maksājat kopā, turklāt šīs apdrošināšanas gadījumā, kredītņēmēja mantinieki mantos īpašumu, nevis kredītsaistības.

SEB kredītmaksājumu apdrošināšana segs riskus, kas saistīti ar:

  • Pārejošu darba nespēju – ilgstošas saslimšanas laikā ir iespējama kredītmaksājumu kompensācija (līdz 12 mēnešiem)
  • Piespiedu bezdarbu – piespiedu bezdarba gadī8jumā jūs varat saņemt kredītmaksājumu kompensāciju periodā līdz 6 mēnešiem.
  • Paliekošu darba nespēju – Ja neatgriezeniski esat zaudējis darba spējas, apdrošināšana dzēš jūsu kredīta atlikumu.
  • Kredītņēmēja nāvi – nāves gadījumā, tiek dzēst kredīta atlikums.

Bieži vien dzirdēts, ka kredīti tiks pārmantoti no paaudzes paaudzē un darba zaudēšanas rezultātā nāksies atdot pilnīgi visu dzīvot uz ielas, lai šādi šausmu stāsti paliktu vien cilvēku runās un nekļūtu par realitāti, aizņemoties vajadzētu apdomāt  iespēju, savus kredīta maksājumus apdrošināt, turklāt šāda iespēja pastāv ne tikai tiem, kas tikai plāno aizņemties, bet arī tiem, kas kredītu jau saņēmuši, turklāt no apdrošināšanas ir iespējams atteikties jebkurā brīdī, kad jums tā vairs nešķiet nepieciešama.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.