SMS kredīta drošība

SMS kredītsDaudzi uztraucās par SMS kredīta drošību, gadījumos, kad aizdevums tiek pieteikts caur sms. Taču pie mums nav pamata uztraukumam. Aizdevums caur sms tev tiks izsniegts tika tad, kad būsi jau patstāvīgs klients un tavi dati būs reģistrēti mūsu mājaslapā. Tas garantē drošību un jūsu datu konfidencialitāti aizņemoties vienkārši nosūtot īsziņu.

Ja esat saņēmis ātro kredītu 15 minūšu laikā, tad apsveicam ar veiksmīgu sadarbības uzsākšanu, taču ja ir gadījusies aizķeršanās un pēc 15 minūtēm aizdevums vēl nav ieskaitīts jūsu kontā, tad iemesls varētu būt banku starpniecības naudas pārskaitīšanas ātrums. Nav pamata uztraukumam, jo aizdevumu jau pavisam drīz varēsi redzēt savā kontā.

Jautājumu gadījumā mēs lūdzam jūs kontaktēties ar konsultantiem, kuri ar prieku atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Naudas lietās ir svarīgi būt konkrētam, godīgam un saprotošam. Tieši to SMS kredīts piedāvā saviem klientiem. Saņem aizdevumu, bez nekādiem pārsteigumiem.  Ja rodas problēmas ar ātrā kredīta atmaksāšanu, tad SMS kredīta aizdevējs saviem klientiem piedāvā pagarināt aizdevuma apmaksas termiņu. Par šo pakalpojumu gan tiek iekasēta neliela komisijas maksa. Taču bieži vien kredītu ņēmējiem nākas pagarināt aizdevumu, tāpēc SMS kredīts atbalsta savus klientus un nāk pretī ar dažādiem veidiem kā risināt parādsaistības.

Aizņemoties pie SMS kredīta aizdevēja, esi prātīgs un apdomā par aizņēmuma nepieciešamību, jo varbūt pastāv iespēja iztikt arī bez šī kredīta. Ja savādāka ceļa nav, tad izvērtē savu finansiālo situāciju un objektīvi izlem, cik lielu naudas summu tev vajag, uz cik ilgu laiku un vai tu to spēsi atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.