SMS kredīts 2016

SMS kredītsSMS kredīts ir vadošais aizdevuma un ātro kredītu veids Latvijā jau vairāk kā 12 gadus. SMS kredīts nodrošina drošus naudas pārskaitījumus,  kvalitatīvu klientu apkalpošanas centru un draudzīgu sadarbību ar saviem esošajiem un topošajiem klientiem.

SMS kredīts ir viens no labākajiem un ātrākajiem veidiem kā saņemt naudu savā kontā jau 15 minūšu laikā. Ja tu esi nonācis situācijā, kad tev ir nepieciešams aizdevums. Un dažādu iemeslu dēļ tavi draugi un paziņas tev nespēj palīdzēt vai vienkārši tev ir kauns jautāt, tad SMS kredīts tev palīdzēs! Pieteikties aizdevumam var visi, kas ir sasnieguši 20 gadu vecumu un ir Latvijas republikas iedzīvotāji. Ja tev ir oficiāli un stabili ikmēneša ienākumi, tad SMS kredīts tev būs pareizā izvēle, lai saņemtu aizdevumu.

Pieteikties kredītam var SMS kredīta mājaslapā aizpildot aizdevuma pieteikuma anketu. Ņem vērā, ka sava personīgā informācija ir jānorāda patiesa un savi ienākumi godīgi. Pretējā gadījumā kredīta pieteikums pie SMS kredīta tev tiks atteikts. Kad būsi veiksmīgi aizpildījis pieteikuma anketu, tad doties uz aizdevuma kalkulatoru un aprēķini naudas summu, ko vēlies aizņemties un procentus, kas būs iekļauti aizdevuma apmaksas maksājumos.

Ņem vērā, jo ilgāku laiku tev šo naudu vajadzēs, jo vairāk tu pārmaksāsi procentos. Tomēr SMS kredīts piedāvā saviem klientiem lielisku iespēju saņemto aizdevumu apmaksāt pirms noteiktā apmaksas termiņa bez papildus komisijas maksas. Šis pakalpojums ir īpaši izdevīgs klientiem, jo bieži vien krietni samazina kopējo procentu likmi, kas būtu jāapmaksā, ja aizdevumu apmaksātu līguma noteiktajā datumā.

Atceries, ka tev būs jāpārskaita 0.01 EUR uz SMS kredīta konta numuru, lai apstiprinātu savu piederību kontam, kurā vēlāk tiks ieskaitīts tavs ātrais kredīts. Šī darbība ir jāveic visiem ātro kredītu klientiem un ir paredzēta, lai tava nauda nonāktu tieši pie tevis, nevis tava kaimiņa kontā.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.