Stikla pakešu ražotāja “Glaskon” peļna pieaug

Celtniecības stikla pakešu ražotājs un stikla apstrādātājs “Glaskon” pagājušajā gadā strādāja ar 4,773 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,8% mazāk nekā 2013.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 17,8% un bija 297,2 tūkstoši eiro, liecina datubāzē “Lursoft” pieejamais kompānijas finanšu pārskats.

“Glaskon” vadības ziņojumā teikts, ka 2014.gadā uzņēmums turpināja produkcijas realizāciju Eiropas Savienības (ES) valstu tirgos. Pērn eksports veidoja 78% no kopējā apgrozījuma.

Pagājušajā gadā turpināta ugunsizturīga stikla pārdošanas virziena attīstība, un pērn šāda produkcija realizēta 515 tūkstošu eiro apmērā.

Šogad “Glaskon” vadība plāno par 10% palielināt apgrozījumu, tai skaitā preču piegādi ES dalībvalstīm palielināt par 10%. “Eksporta tirgu paplašināšanai ir nepieciešams veikt papildus ražošanas iekārtu aprīkošanu, saistībā ar to ir plānots investēt 200 tūkstošus eiro ražošanas attīstībā un paplašināšanā,” atzīmē uzņēmumā, norādot, ka tāpat nepieciešams turpināt attīstīt ugunsizturīgo stiklu virzienu un nepieciešamības gadījumā veikt šīs produkcijas sertificēšanu Somijas un Skandināvijas tirgum.

2013.gadā “Glaskon” strādāja ar 5,069 miljonu eiro apgrozījumu un 252,2 tūkstošu eiro peļņu.

“Glaskon” ir dibināts 2007.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2,8 tūkstoši eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir stikla pakešu ražotājs “Lakron”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.