Swedbank hipotekārais kredīts

Swedbank ir viena no lielākajām un uzticamākajām bankām Latvijā. Tā piedāvā hipotekāro kredītu (tas ir kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu) mājas vai dzīvokļa iegādei, kā arī būvniecībai. Tāpat Swedbank piedāvā arī “iespēju kredītu”, kas var palīdzēt jums pret nekustamā īpašuma ķīlu iegūt naudu, piemēram, studijām ārzemēs vai arī kādam citam dzīvi mainošam mērķim.

Kas interesants Swedbank hipotekārajā kredītā?

Likmi Swedbankā tāpat kā citur veido fiksētā likme, kā arī Euribor likme. Klāt Swedbank hipotekārajam kredītam nāk arī t.s. “vides faktors”, kuru rēķina atbilstoši Moody’s vai Reuters noteiktajam valūtas uzticamības rādītājam. Šī likme gan kredītu īpaši nepadārdzina, taču var jums likt izšķirties par labu tai vai citai valūtai. Šīs divas kompānijas – Moody’s un Reuters – ir privāti uzņēmumi, kas izdod kredītreitingus valūtām. Vides faktora rādītāju definē pati Swedbank, tādēļ tas var mainīties jebkurā laikā.

Swedbank hipotekārā kredīta nosacījumi

Swedbank hipotekārajam kredītam minimālā līdzalība ir no 10%, maksimālais bankas finansējums tātad līdz 90%. Kredītu piešķir termiņā līdz 30 gadiem. Procentu likmes ir atkarīgas no daudziem faktoriem, kurus jau minējām. Citi faktori ir jūsu ienākumu līmenis, kredītvēsture, u.c. lietas, ko ņem vērā, vērtējot jūsu piemērotību kredītam. Kredīta ikmēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 30% no jūsu ikmēneša ienākumiem, tāpat tas pieejams tikai cilvēkiem, kuru ikmēneša ienākumi ir virs 428 eiro (300 lati).

Kādēļ Swedbank?

Swedbank klientu apkalpošana ir draudzīgā līmenī, un pat ja neesat eksperts hipotekāro kredītu jomā, kā tāds jutīsities pēc sarunas ar klientu apkalpošanas speciālistu. Swedbank ir hipotekāro kredītu jomā konkurētspējīga banka, kas augstu novērtē ilgtermiņa sadarbību ar klientiem.

Atbildīgi

Vēlam jums aizņemties atbildīgi, apdomīgi un ar vislabākajām procentu likmēm, kuras vien varat atrast. Cita starpā vērts pieminēt, ka kredītlikmes atrodas vēsturiski zemā līmenī, un domājams, ka tās augs. Iesakām cītīgi un rūpīgi aprēķināt, izsvērt iejauktos riskus, un aizņemties cik vien apdomīgi un veiksmīgi vien varat.

1 komentārs par “Swedbank hipotekārais kredīts”
  1. viktors Rakstīja:

    labdien,es nesaprotu tikai vienu ,kapec izverte ienakumus ja iemaksa par dzivokli 70% bet jums jaiedod tikai 30%

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.