Swedbank hipotekārais kredīts mājoklim

Swedbank piedāvā hipotekāro kredītu – tas ir, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu – gan jauniem, gan lietotiem mājokļiem. Swedbank nosacījumi ir izdevīgi, pati banka pretimnākoša, bet procenti – konkurētspējīgi ar pārējām bankām. Šajā rakstā apskatīsim Swedbank piedāvāto kredītu jaunam mājoklim, ar mērķi labāk izprast pakalpojuma dabu un to, ko no tā sagaidīt.

Swedbank hipotekārais kredīts jaunam mājoklim

  • Apjoms līdz 90% no mājokļa vērtības (85%, ja projekts ir tipveida dzīvoklis). Parasti gan pašam jāfinansē 15-20% no hipotekārā kredīta.
  • Termiņš – līdz 30 gadiem (līdz 25, ja projekts ir tipveida).
  • Kredīts tiek noformēts ar hipotēkas galvojumu.

Swedbank ļauj aizņemties ļoti viegli. Pirms kredīta saņemšanas, varat noskaidrot, kādu mājokli atļauties ir jūsu spēkos. To var izdarīt, aizpildot šo ērto formu. Kad esat uzzinājis, ko varat atļauties, varat sameklēt sev interesējošu projektu (vai jau uzreiz doties uz banku, lai noformētu kredītu). Swedbank piedāvā iegādāties dzīvokļus vairākos jaunos projektos. Ja projekts vēl nav novērtēts, Swedbank piedāvā izmantot viņu vērtētāju pakalpojumus, bet drīkst izmantot arī citus, kurus Swedbank ir akceptējusi. Papildus varat izvēlēties vairākus apdrošināšanas veidus, piemēram, dzīvības apdrošināšanu. Tāpat banka var palīdzēt ar formalitāšu kārtošanu, lielāko daļu izdarot jūsu vietā.

Atcerieties, ka dzīvokļa iegāde saistās ar dažādiem papildizdevumiem. Tas ir, jāmaksā māklerim (ja atrodat īpašumu ar starpnieku), kā arī bankai (par līguma noslēgšanu), turklāt jārēķinās arī par vērtēšanas un zemes grāmatas, dažkārt arī nepieciešamo dokumentu sagatavošanas izmaksām. Taču varat sevi mierināt ar to, ka cauri šim procesam bez jums ir izgājuši un izies neskaitāmi cilvēki. Vēlam jums atrast izdevīgāko, veiksmīgāko risinājumu jauna mājokļa iegādei.

Uzmanību! Lasi arī https://lkja.lv/swedbank-hipotekarais-kredits-jaunam-majoklim

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.