Swedbank kredīts mājokļa celtniecībai

Swedbank piedāvā hipotekāro kredītu mājokļa celtniecībai. Tas ir kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu (svarīgi, ka nodrošinājums var būt arī jaunceļamais objekts). Swedbank piedāvātais kredīts ir viens no vēlamākajiem kredītiem Latvijā, jo banka izceļas ar draudzīgu attieksmi pret klientiem, kā arī ērtu pakalpojumu izmantošanu. Tomēr nav skaidrs, cik ļoti banka ir draudzīga, jo tā kopā ar SEB nevēlas atbalstīt valsts programmu, kas palīdz ģimenēm segt pirmo hipotekārā kredīta iemaksu.

Swedbank hipotekārais kredīts mājokļa celtniecībai

  • Banka sedz līdz 90% no jaunceļamā objekta vērtības;
  • Tiek sastādīta tāme, ar kuru būvēšanas kārtu laikā atskaitāties par izlietotajiem bankas līdzekļiem;
  • No 2015. gada 1. janvāra, iespējams, stāsies spēkā “nolikto atslēgu princips”, kas ļaus jums izvairīties no turpmākām saistībām ar banku, arī ja radīsies grūtības kredītu atmaksāt (taču jāšķiras no īpašuma būs);
  • Maksimālais termiņš – līdz 30 gadiem;
  • Vajadzīga arī būvatļauja, kas apliecina, ka esat tiesīgs celt jauno objektu.

Swedbank palīdz visu projektu izpildīt vienkāršāk. Kad esat izvēlējies būvnieku, banka var palīdzēt nokārtot formalitātes Zemes grāmatā. Tāpat Swedbank piedāvā īpaši izdevīgus apdrošināšanas līgumus, sadarbojoties ar saviem apdrošināšanas partneriem. Starp citu, Swedbank piedāvā arī aprēķināt jaunceļamās mājas paredzētās izmaksas.

Īpaši izdevīgi ņemt kredītu pie Swedbank būs tiem, kam jau ir izveidojusies sadarbība ar banku. Tāpat procentu likme tiek noteikta, vadoties pēc jūsu vai jūsu ģimenes ikmēneša ienākumiem. Varat izvēlēties līguma nosacījumus – fiksētu vai mainīgu procentu likmi, līguma termiņu, u.t.t. Vārdu sakot, Swedbank piedāvā mūsdienīgu risinājumu lietai, ko cilvēki dara jau izsenis.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.