Swedbank kredīts mājokļa remontam

Hipotekārais kredīts – tas tiek nodrošināts ar nekustamā īpašuma ķīlu. Swedbank piedāvātais hipotekārais kredīts mājokļa remontam tātad ir tieši saistīts ar ķīlu, kas ir jūsu īpašums. Šis hipotekārais kredīts tiek piedāvāts ar izdevīgiem nosacījumiem (mazākiem procentiem nekā, piemēram, patēriņa kredītam), kā arī var jūsu rokās ielikt patiesi pasakainas naudas summas, kuras varat atdot ilgākā laika posmā.

Swedbank hipotekārais kredīts mājokļa remontam

Swedbank piedāvā saņemt līdz pat 90% no īpašuma vērtības, termiņā uz 25 vai 30 gadiem. Tiek piedāvāti gan dažādu veidu maksājumi, gan kredīta nosacījumu. Kā var noprast, pat paši lielākie remontdarbi, kas prasa milzīgu piepūli un ne mazākus ieguldījumus, ir iespējami, izvēloties kredītu remontam. Jārēķinās, ka gan kredītlīguma noslēgšana, gan citas lietas aizņems pietiekami daudz laika un naudas, tādēļ lielā daļā gadījumu ja ne procentuāli, tad vismaz naudas (un noteikti – ērtības) izteiksmē izdevīgāks būs patēriņa kredīts. Lai nodrošinātos, ka kredītu tērējat paredzētajam mērķim, būs nepieciešams sastādīt kredīta tāmi.

Idejas, kā tērēt remonta kredītu

Paši Swedbank neskopojas ar ieteikumiem. Tiek ieteikts nomainīt logus, kas ne tikai labāk izskatās, bet labāk saglabā siltumu. Savukārt mājās ar lieliem siltuma zudumiem varat nosiltināt māju no iekšpuses; nomainīt durvis (tas gan samazinās troksni, gan ļaus jums ērtāk un siltāk justies). Savukārt pirmajā stāvā varat nosiltināt grīdu. Protams, varat arī veikt cita veida remontdarbus, piemēram, nomainīt apmetumu, tapetes, izremontēt kamīnu, kā arī daudzos citos veidos padarīt savu dzīvokli labāk funkcionālu un skaistāku.

Liels remonts prasa lielus līdzekļus un lielu darbu, taču beigās sniedz divtik lielu gandarījumu par jaunajām, skaistajām telpām, kurās pavadāt lielāko daļu savas dzīves. Vēlam veiksmīgi un gudri aizņemties, lai padarītu savu dzīvi labāku.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.