“Troll Smiltene” atsācis ražošanu

Mēbeļu ražošanas uzņēmums “Troll Smiltene”, kurā 7.jūnija rītā, izcēlās ugunsgrēks, atsācis darbu, aģentūrai BNS pastāstīja uzņēmuma administratīvais direktors Andris Krūmiņš.

“Strādājam jau nedēļu. Ražošana ir pilnībā atjaunota,” sacīja Krūmiņš.

Tostarp viņš pastāstīja, ka uzņēmums ir aprēķinājis ugunsgrēka radītos zaudējumus, bet precīzu zaudējumu apmēru nevēlējās atklāt, vien piebilda, ka apdrošināšanas nauda jau esot saņemta.

Tāpat Krūmiņš atzina, ka uzņēmumā vēl jāveic kosmētiskais remonts un jānovērš citi nelaimē radušies bojājumi.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka Smiltenē, Rīgas ielā, 7.jūnijā izcēlās ugunsgrēks mēbeļu ražošanas uzņēmumā.

Uzņēmumā dedzis bunkurs ar skaidām 90 kvadrātmetru platībā, noliktava 160 kvadrātmetru platībā un koka šāle 30 kvadrātmetru platībā. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis svētdien plkst.09.30, bet plkst.12.00 ugunsdzēsējiem ugunsgrēku izdevies ierobežot. Notikuma vietā strādājušas sešas autocisternas un divas autokāpnes.

“Troll Smiltene” pērn strādāja ar 6,969 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,5% vairāk nekā 2013.gadā, un 92,7 tūkstošu eiro peļņu pretēji zaudējumiem gadu iepriekš, liecina datubāzes “Lursoft” informācija.

“Troll Smiltene” reģistrēts 2001.gadā, un tā pamatkapitāls ir 71,9 tūkstoši eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Latvijā reģistrētai kompānijai ” Troll Nursery”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.