“Unisat” pērn strādā ar apgrozījuma pieaugumu

Satelīttelevīzijas kompānija “Unisat” pagājušajā gadā strādāja ar 3,475 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 25,1% vairāk nekā 2013.gadā, bet uzņēmuma peļņa saruka par 46,4% – līdz 65,5 tūkstošiem eiro, liecina datubāzē “Lursoft” publicētais kompānijas finanšu pārskats.

“Unisat” vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums 2014.gadā turpināja sadarboties ar esošajiem partneriem. Tāpat kompānija pastāvīgi pēta jaunas satelītu televīzijas un citu signālu uztveršanas iespējas un veidus, lai klientiem piedāvātu jaunākas tehnoloģiju iekārtas.

2015.gadā “Unisat” turpinās attīstīt sadarbību ar partneriem. Uzņēmums arī plāno iegādāties jaunas preces, izpētot vietējā tirgus pieprasījumu. Tāpat “Unisat” joprojām turpina aktīvi piedāvāt preces Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu tirgos, kā arī meklēt un izpētīt visas iespējas, lai varētu palielināt tirdzniecības apjomu.

2013.gadā “Unisat” strādāja ar 2,777 miljonu eiro apgrozījumu un guva 122,4 tūkstošu eiro pelņu.

Pēc “Lursoft” datiem, “Unisat” Komercreģistrā ierakstīts 2003.gadā, tā pamatkapitāls ir 278,9 tūkstoši eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Leonīds Žuravļovs.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.