Vai patēriņa kredīts der priekš remonta?

Tas noteikti var noderēt, lai remontētu savu mājokli. Patēriņa kredītu parasti formē no 2-4 gadiem, tur ir stingri noteikta procentu likme un ikmēneša maksājuma apmērs, līdz ar to šajā kredīta gadījumā, Jūs stabili vienmēr zinātu ar kādu naudas summu ik mēnesi jārēķinās, lai segtu kredīta maksājumu. Ir cilvēki, kuriem šī prognozējamā stabilitāte ir svarīga un nomierina.

Formējot patēriņa kredītu mājokļa remontam summa var būt pat līdz 25 000 eiro, ja Jums ir adekvāti ienākumi un Jūs spējat izpildīt visus kreditora uzliktos nosacījumus. Patēriņu kredītu līnijas pārsvarā ir banku kredītu sektoram, taču arī daži ne banku kreditori piedāvā šo kredīta veidu.

Hipotekārais kredīts pret ķīlu

Pirms kreditoram veicat mājokļa remonta kredīta pieprasījumu, noteikti vajadzētu sastādīt remonta tāmi, lai Jūs saprastu kāda naudas summa patiesībā Jums būs nepieciešama. Ja Jūsu mājokli remontēs meistars, tad šo tāmes sastādīšanu Jums jāuztic viņam, jo tikai viņš visprecīzāk izskaitļos nepieciešamo naudas summu. Ja mājokļa remontu veiksiet pašu spēkiem, tad šo summas aprēķinu vajadzēs veikt pašam, cenšoties to izdarīt maksimāli precīzi. Jāpatur prātā, ka neatkarīgi no tā, kādu kredīta veidu izvēlēsieties, jebkurš kreditors pārbaudīs Jūsu kredītvēsturi un maksātspēju, Jums noteikti jābūt regulāriem un atbilstošiem ikmēneša ienākumiem.

Kredīta summas lielumam jābūt tādam, lai kreditoram nerastos šaubas par Jūsu kredīta atmaksas iespējām. Visoptimālāk, lai ikmēneša maksājums nepārsniedz 30% no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Ja Jums jau ir kāds kredīts, vai varbūt vairāki, tad, protams vēlams, lai šo visu kredītu kopējā maksājumu summa nepārsniedz šos 30% no ikmēneša ienākumiem. Lai jums gaiši un plaši mājokļi!

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.