“Vairāk saules” šogad plāno apgrozījuma pieaugumu

Restorānu “Vairāk saules” un veikalu “Pastarellia” īpašnieks “Vēl vairāk saules” šogad, salīdzinot ar 2014.gadu, plāno apgrozījuma pieaugumu, aģentūrai BNS pastāstīja kompānijas “Vēl vairāk saules” valdes priekšsēdētājs Andis Osis.

Viņš sacīja, ka, pateicoties jauna restorāna atvēršanai Rīgā, Valdemāra ielā, pērn uzņēmuma apgrozījums un peļņa pieauga, un arī šogad kompānija plāno kāpināt apgrozījumu. “Mēs šo pusgadu apkalpojam [Latvijas] prezidentūras [Eiropas Savienības Padomē] pasākumus. Tas mums droši vien nesīs apgrozījuma pieaugumu šajā gadā,” sacīja Osis, piebilstot, ka pagaidām ir pāragri prognozēt pieauguma apmēru – to būs iespējams aplēst gada otrajā pusē.

Pēc Oša teiktā, uzņēmums šogad turpina attīstīt un pilnveidot arī banketu servisu.

Tāpat kompānija šogad turpina aktīvi meklēt produkcijas realizācijas tirgus uzņēmuma makaronu, ravioli ražotnē tapušajai produkcijai. “Mēs meklējam partnerus un skatāmies uz Eiropu, uz ārzemēm. (..) Eiropa, Skandināvija, uz to virzienu skatāmies,” teica Osis, piebilstot, ka pagaidām uzņēmums visu saražoto produkciju realizē “Vairāk saules” restorānos, kā arī sadarbībā ar uzņēmumu “Reaton” izplata HoReCa sektorā Baltijas valstīs.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2013.gadā “Vēl vairāk saules” strādāja ar 2,969 miljonu eiro apgrozījumu un guva 120,7 tūkstošu eiro peļņu.

“Vēl vairāk saules” ir dibināts 2002.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 45,6 tūkstoši eiro. Uzņēmums pieder četrām privātpersonām, liecina “Lursoft” informācija. Informācija uzņēmuma mājaslapā liecina, ka patlaban Latvijā kopumā atvērti pieci “Vairāk saules” restorāni.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.