“Vannila Travel” pērn kāpina apgrozījumu

Tūrisma aģentūra “Vanilla Travel” pagājušajā gadā strādāja ar 9,035 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,2% vairāk nekā 2013.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga vairākas reizes un bija 48,5 tūkstoši eiro, liecina datubāzē “Lursoft” publicētais uzņēmuma finanšu pārskats.

Uzņēmuma finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2014.gadā “Vanilla Travel” turpināja attīstīties – apkalpoto tūristu un pasūtījumu skaits pieauga.

“Darbība bija stabila, bez īpašiem kritumiem un pieaugumiem, atbilstoši sezonalitātei. Uzņēmums strādāja četros tūrisma veidos: individuāli izstrādāti ceļojumi, gatavi ceļojumi no tūroperatoriem, korporatīvo klientu apkalpošana un ceļojumi un uzņemošais tūrisms Latvijā. Stabilitāti darbībā nodrošināja individuālie un privātie ceļotāji un gatavo ceļojumu tirdzniecība. Pieprasījums korporatīvajā sektorā bija mainīgs un bija vērojams kritums uzņemošā tūrisma sektorā,” norāda kompānijas vadība

Šogad uzņēmuma vadība plāno turpināt investēt interneta vides tūrisma produktu mārketingā un “Vanilla Travel” piederošo zīmolu nostiprināšanā. Tāpat uzņēmums plāno nostiprināt drošas, profesionālas un uzticamas kompānijas tēlu.

2013.gadā “Vanilla Travel” strādāja ar 8,275 miljonu eiro apgrozījumu un guva 6,5 tūkstošu eiro peļņu.

“Vanilla Travel” ir dibināts 2008.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2,8 tūkstoši eiro. “Vanilla Travel” pieder “Thetraveler.eu” (70%) un Ingai Kavacai.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.