Veikalu “Top” īpašnieka peļņa pērn sarūk

Veikalu “Top” īpašnieks “Iepirkumu grupa” pērn strādāja ar 18,894 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 25,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās 3,6 reizes un bija 5,8 tūkstoši eiro, liecina datubāzē “Lursoft” publicētais gada finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn “Iepirkumu grupa” koordinēja sadarbības partneru mārketinga pasākumus un veica preču iepirkšanas darījumus. Kompānijas vadība arī uzsver, ka “Iepirkumu grupas” finansiālais stāvoklis ir stabils.

Savukārt šogad uzņēmums plāno saglabāt esošo pamatdarbības veidu, kā arī piesaistīt jaunus sadarbības partnerus un palielināt tirgū esošo partneru konkurētspēju.

2013.gadā “Iepirkumu grupa” strādāja ar 15,077 miljonu eiro apgrozījumu un 21 tūkstoša eiro peļņu.

Uzņēmums “Iepirkumu grupa” ir pārtikas veikalu tīkla “Top” pārstāvošais uzņēmums, kas apvieno 18 vietējos uzņēmumus jeb sadarbības partnerus – uzņēmumu “Firma Madara 89”, “LPB”, “Diāna”, “Lars Limited”, “Gabriēla”, “Dekšņi”, “Mārksmens”, “Madara 93”, “AA&Co”, “Krista-A”, “Roga- Agro”, “ESSA”, “G.A.L.”, “Lekon”, “Ogres Prestižs”, “Pārtikas veikalu grupa “, “Oregano” un “SP”. Ar preču zīmi “Top” Latvijā šobrīd darbojas 210 pārtikas veikali, tostarp 112 “Top” un 98 mini “Top”.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.