“Ventspils reisa” peļņa pērn – 155,6 tūkstoši

Ventspils pašvaldības uzņēmums “Ventspils reiss” pērn strādāja ar 4,179 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,3% vairāk nekā 2013.gadā, bet tā peļņa pieauga par 18,4% – līdz 155,6 tūkstošiem eiro, liecina datubāzē “Lursoft” pieejamais uzņēmuma finanšu pārskats.

Kompānijas vadības ziņojumā teikts, ka “Ventspils reiss”  turpina darbu pie ražošanas līdzekļu, iekārtu un darba telpu modernizācijas, darba optimizācijas un izmaksu samazināšanas.

Pērn pārvadājumi starppilsētu maršrutos sākti ar vēl vienu palielinātas ietilpības “Mercedes Benz” autobusu, bet pilsētas pārvadājumiem uzņēmums iegādājies divus mazas ietilpības zemās grīdas “Mercedes Benz Sprinter” autobusus.

“Ventspils reisa” vadības ziņojumā sacīts, ka uzņēmums atbilstoši noslēgtajiem līgumiem ar pasūtītājiem un konkursā izcīnītajām tiesībām līdz 2020.gadam veikt pārvadājumus reģionālo starppilsētu nozīmes maršrutos, 2015.gadā turpinās pasažieru pārvadājumus Ventspils pilsētā, reģionālo starppilsētu nozīmes maršrutos un norīkojumos.

2013.gadā uzņēmums strādāja ar 4,167 miljonu eiro apgrozījumu un 131,5 tūkstošu eiro peļņu.

“Ventspils reiss” nodrošina pasažieru pārvadājumus ar autobusiem Ventspils pilsētā, kā arī vietējās nozīmes un starppilsētu maršrutos. Kompānija veic arī kravas automašīnu un autobusu remontu, mazgāšanu, iznomā telpas un laukumus, kā arī apsaimnieko autoostu. Uzņēmums Komercreģistrā ir iegrāmatots 1997.gada martā, un tā vienīgais īpašnieks ir Ventspils pilsētas dome, bet pamatkapitāls ‒ 2,114 miljoni eiro.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.