“Viadukts” pērn nopelna 942,6 tūkstošus eiro

Tiltu un tuneļu būvnieks “Viadukts” pērn strādāja ar 23,86 miljonu eiro konsolidēto apgrozījumu, kas ir par 9,4% vairāk nekā 2013.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 2,8 reizes un bija 942,6 tūkstoši eiro, liecina datubāzē “Lursoft” publiskotais uzņēmuma finanšu pārskats.

Kompānijas vadības ziņojumā sacīts, ka 2014. gadā realizēti vairāki objekti, kā arī turpinājās darbs pie vairākiem sāktiem projektiem – pie skaņas slāpējošas sienas izbūves Pļaviņās, tuneļa rekonstrukcijas Jēkabpilī, tilta rekonstrukcijas Ilūkstē un citiem. Pērn lielākā uzmanība vērsta uz klientu loka paplašināšanu, jaunu objektu meklēšanu, ka arī partneru (apakšuzņēmēju) tīkla paplašināšanu.

Savukārt šogad uzņēmuma vadība cer palielināt apgrozījumu, kāpināt klientu skaitu, meklēt un attīstīt sakarus eksporta pakalpojumiem, kā arī strādāt pie jaunu tirgus izpētes un apguves un pozīciju nostiprināšanas vietējā tirgū.

2013.gadā “Viadukts” strādāja ar 21,811 miljonu eiro apgrozījumu un guva 333,2 tūkstošu eiro peļņu.

“Viadukts” ir Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums – tas dibināts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 41 tūkstotis eiro. “Viadukts” pieder Latvijas uzņēmumam “A.B.C.” un trim Lietuvas privātpersonām.
BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.