“Vincents” apgrozījums pērn sarūk par 4%

Latvijas daudznozaru uzņēmuma “Vincents” apgrozījums pērn salīdzinājumā ar 2013.gadu samazinājās par 4% – līdz 1,832 miljoniem eiro, savukārt zaudējumi palielinājās vairākas reizes, sasniedzot 1,233 miljonus eiro, liecina datubāzē “Lursoft” pieejamais finanšu pārskats.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka “Vincents” kopējais apgrozījums pērn samazinājās, taču apgrozījums restorānu biznesā palielinājās par 5%, savukārt ieņēmumi no telpu iznomāšanas – par 15%, salīdzinot ar gadu iepriekš. Tāpat kompānijas vadība norāda, ka uzņēmuma struktūrvienība “Arhitektūra un būve Vincents” pērn turpināja progresīvu projektu būvniecību. Lai arī apgrozījums samazinājās, uzņēmums šā gada nogalē plāno sākt darbu pie bankas “M2M Europe” biroja ēkas rekonstrukcijas, gūtos ieņēmumus iekļaujot 2015.gada apgrozījumā.

Tāpat kompānijas vadība norāda, ka “Vincents” meitasuzņēmums – būvniecības ķīmisko piedevu ražotne “Vincents Polyline” pērn veiksmīgi turpināja ražot un tirgot produktus, kāpinot pārdošanas apmērus par 15%. Tāpat pērn, salīdzinot ar gadu iepriekš, par 38% palielinājās “Vincents Inspira” apgrozījums.

Vienlaikus “Vincents” vadība norāda, ka kompānijas meitasuzņēmums “Modena Motors”, izvērtējot līdzšinējo sadarbību ar “Maserati” rūpnīcu un tās plānoto politiku attiecībā uz Latvijas un Baltijas valstu auto tirgu, izlēma pārtraukt darbību, jo turpmākās sadarbības nosacījumu bija acīmredzami nerentabli un neatbilda uzņēmuma īstermiņa un vidēja termiņa attīstības interesēm.

“Vincents” šogad plāno pārdot asociētā uzņēmuma “Avotiņš, Vincents un Partneri”, kurš 2014.gadā strādāja ar zaudējumiem, kapitāldaļas.

2013.gadā “Vincents” apgrozījums bija 1,908 miljoni eiro, savukārt zaudējumi – 149,5 tūkstoši eiro.

“Vincents” ir reģistrēts 1991.gadā un tā pamatkapitāls ir 5,5 tūkstoši latu (7,9 tūkstoši eiro). Kompānija pieder uzņēmumam “Van G” (26%), kā arī divām privātpersonām.

BNS

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2016 LKJA, visas tiesības paturētas.